• "Strzelce Krajeńskie komiksem malowane"

• Miło nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły znalazły się wśród zwycięzców konkursu Strzeleckiego Ośrodka Kultury "Strzelce Krajeńskie komiksem malowane", którego przedmiotem było wykonanie komiksu, który odwoływał się do historii, legend i zabytków Strzelec Krajeńskich.Nikola Głowacka z klasy VIII uzyskała 4 miejsce, z kolei Patrycja Szpałek z klasy VI otrzymała 5 miejsce.Gratulujemy dziewczętom wygranej i życzymy rozwoju ich pasji i następnych osiągnięć!

• Andrzejki

• Andrzejki to niezwykły czas, pełen wróżb i magii. Stanowi okazję do dobrej zabawy oraz spotkań w gronie znajomych. Tak też było w naszej szkole 29 listopada. W tym dniu wszyscy fantastycznie się bawiliśmy. Oprócz wróżb szczególną radość sprawiło nam zatańczenie belgijki i kaczuch. Byli też tacy, którzy spóźnili się na pociąg. Może następnym razem Wam się uda! Dziękujemy za zaangażowanie i miłe chwile!